Liepāja

Šeit Tu atradīsi informāciju, kas attiecas uz  piegādēm Liepājā

Piegādēm Liepājā Wolt ir atvērts aktīvākajās diennakts stundās, kad klientu vēlme pasūtīt saskan ar tirgotāju darba laikiem. Blakus Tu redzi, kādos darba laikos mēs pieņemam pasūtījumus no Liepājas klientiem. Kurjerpartnera diena sākas kādu brīdi pirms pilsētas atvēršanas un tiem, kam patīk vakara stundas - nereti gadās piegādāt pēdējo dienas pasūtījumu jau stipri pēc pilsētas darba laika.

Šī ir mūsu Liepājas pilsētas piegādes karte. Nenoliedzmi, ka pilsētas karstākie punkti ir pilsētas centrā. Jo tuvāk pilsētas karstajiem punktiem, jo vairāk pasūtījumu ir iespējams saņemt tā gūstot maksimāli iespējamo peļņu.

$$ - pilsētā aug pasūtījumu skaits un arī Tavi ienākumi

$$$ - ļoti aktīvi - tā sauktās pīķa stundas, ļoti labi ienākumi

$$$$ - Pats aktīvākais un visdarbīgākais laiks - pats labākais peļņas laiks

N.B. mūsu pieredze rāda, ka visvairāk pelna tie Kurjerpartneri, kuri veiksmīgi sabalansē darbošanos kā pīķa stundās, tā arī pirms vai pēc tām

Wolt Kurjerpartneru facebook grupa Liepājā

Wolt Kurjerpartneriem Liepājā ir sava facebook grupa. Arī tur Tu atradīsi noderīgu informāciju, tādēļ aicinām pievienoties, ja to vēl neesi izdarījis.

Viss par Aprēķina modeli

Wolt Kurjerpartneru lietotne uzrāda katra pasūtījuma apmaksu pirms Tu to akceptē vai noraidi aprēķinot katra pasūtījuma apmaksu, vēl vairāk tiek ņemtas vērā reāli ieguldītās pūles tā paveikšanai

Mēs nepiedāvajam fiksētu pasūtījuma samaksu - katra pasūtījuma izpilde tiek aprēķināta individuāli.

Apmaksas un pasūtījumu Aprēķina modelis

Aktīvākie laiki pasūtījumiem un ienākumiem