Wolt pasūtījumu

Aprēķina modelis

Wolt Kurjerpartneru lietotne uzrāda katra pasūtījuma apmaksu pirms Kurjerpartneris to var akceptēt vai noraidīt + tuvākajā laikā sekos jauni uzlabojumi.

Wolt Partner lietotne uzrāda Tev samaksu, kādu Tu vari saņemt par konkrēto pasūtījumu, pirms Tu to akceptēsi vai noraidīsi. Šādu iespēju jau krietnu laiku bija lūguši liela daļa mūsu Kurjerpartneru un mēs ļoti ceram, ka tas atvieglos izvēli akceptēt pasūtījumu.

Kādas izmaiņas šis radīs man kā Kurjerpartnerim?

Mēs vēlamies, lai aprēķinot katra pasūtījuma apmaksu, vēl vairāk tiek ņemtas vērā reāli ieguldītās pūles tā paveikšanai. Šo virzienu mēs jau aizsākām iepriekšējā gadā, kad sākām norādīt plānotās pasūtījuma nodošanas un saņemšanas distanču izmaksas. Pavisam drīz mūsu aprēķinu iespējas papildinās šādi faktori:
  • Cik sarežģīta piekļūšanai ir Klienta vai Tirgotāja atrašanās vieta;
  • Laika apstākļi, kā, piemēram, ļoti lietains laiks nosaka lielāku Kurjerpartneru nepieciešamību;
  • Kāda apjoma pasūtījums - bagātīgs pirkums no pārtikas veikala vai viena burgera pasūtījums;
  • Un vēl citas iespējas - grūti izbraucams apvidus; sliktas parkošanās iespējas utml.

Biežāk uzdotie jautājumi par gaidāmajiem jauninājumiem

Kā jau stāstījām iepriekš, mūsu mērķis ir veikt apmaksu, kas ir līdzvērtīga ieguldītajam. Būs daudz pasūtījumu ar ievērojami augstāku apmaksu, taču iespējami arī mazāk apmaksāti pasūtījumi nekā iepriekš. Pats galvenais ir panākt to, lai katru pasūtījmu būtu vērts akceptēt.

Vēl vairāk tuvāko mēnešu laikā

Kā šie jauninājumi atspoguļosies manos ienākumos - tie samazināsies, vai palielināsies?

Tas, kā mēs Tev uzrādīsim pasūtījuma apmaksu Wolt Partner lietotnē, pirms Tu izdari izvēli pasūtījumu akceptēt vai atteikties no tā.

Dažu turpmāko mēnešu laikā mēs ieviesīsiem vēl vairāk jauninājumu katra pasūtījmua aprēķināšanai, ņemot vērā nepieciešamo ieguldījumu tā paveikšanai.
Jaunais modelis ļaus Tev viegli saprast katra pasūtījuma apmaksu. Pirms Tu akceptēsi vai atteiksies no pasūtījuma, lietotne Tev norādīs pilnu pasūtījuma apmaksu, kurā būs jau iekļauta pamatlikme; distances apmaksa un visas pārējās apmaksas sadaļas attiecībā uz konkrēto pasūtījumu. Pēc pasūtījuma nodošanas, Tu redzēsi kopējo samaksu, kurai būs pievienota “tējas nauda” un arī bonusa summa, ja tajā brīdī tāds būs spēkā.

Kā pēc Aprēķina modeļa maiņas es zināšu, cik varēšu nopelnīt?

Pasūtījuma atteikšanas taustiņš visiem pasūtījumiem

Tagad spēkā ir atteikšanas taustiņš visiem pasūtījumiem. Turpmāk būs iespēja atteikties no jebura pasūtījuma bez sazināšanās ar Atbalsta komandu.

Vienkāršots apmaksas pārskats.

Pārskatā Tu redzēsi kopējo pasūtījuma apmaksu, kura ietvers pamatlikmi, visas nobrauktās distances apmaksu (pick up + drop-off) un citas piemaksas, vienkāršotā un viegli pārskatāmā veidā.