Kā optimizēt nopelnīto?

Plāno savu laiku

Sava laika plānošana, kad un kur pieslēgties piegāžu veikšanai platformā noteikti atstās pamanāmu ietekmi uz Tavu peļņu. Nenoliedzmi, ka labākais laiks darboties ir pīķa stundas, savukārt, labākās vietas, kur pieslēgties, ir pilsētas "karstākie punkti" kā pilsētas centrs, lielie tirdzniecības centri.

Aktīvākās stundas pilsētā ikdienā ir no 11:00 - 13:30 pusdienlaikā, taču vakara stundu lielākā aktivitāte sākas jau ap 16:30 un ilgst vismaz līdz 20:00 (piektdienu vakaros noteikti ilgāk)

Tā ir lieliska ideja pieslēgties platformai jau pirms pīķa stundām un palikt pēc tām 🕚

Mūsu klientu ēšanas paradumi nemēdz strauji mainīties un izsalkums sevi piesaka aptuveni vienā laikā ikdienas, taču ir ļoti daudzi klienti, kuri izsalkumu jau remdina stipri pirms ierastajām pīķa stundām. Ja Tev ir iespēja pievienoties vēl pirms sākas aktīvās pīķa stundas - Tev var izdoties vairāk pasūtījumu īsākā laika posmā.

Pievienojoties tieši pīķa stundā vai pat tās vidū Tu samazini savu peļņas apjomu, jo, ja aktīvākajā laikā nav pietiekošs skaits Kurjerpartneru - pasūtījumu gaidīšanas laiks klientiem pieaug, un klienti baidoties gaidīt nesamērīgi ilgi, pārdomā veikt pasūtījumu. Šāda izvēle nenāk par labu ne Taviem, ne kompānijas ienākumiem un veido negatīvu klientu pieredzi, kas nākotnē var samazināt kopējo pasūtījumu skaitu.

Mēs no sirds aicinām sabalansēt savu piegādēm paredzēto laiku tā, lai Tev ir iespēja pievienoties mazliet pirms pīķa stundu sākuma.

Brokastis pilsētā

No sirds sakām paldies visiem Kurjerpartneriem, kuri mostas agri un dodas iepriecināt klientus ar brokastu piegādēm.💙 Brokasti ir ļoti būstiska dienas maltīte! Katru dienu aug brokastu laika pieprasījums - tāpēc iesakām apsvērt iespēju, izmēģināt darbošanoas rīta stundās un tā dinamiski iesākt dienu, bet klientiem ļaut justies lutinātiem!

Pateicamies jau iepriekš, un lai izdevies brokastu laiks Tavā pilsētā! 🙏