Ieteikums: kā tīrīt somu

Wolt Kurjerpartnera profesionāliāti raksturo kārtīga un tīra soma ēdiena piegādei. Lūdzu, seko tam līdzi!

Lai nodrošinātu izcilu ēdiena piegādes kvalitāti un servisu, - somas tīrība ir ļoti svarīga . Cik bieži apkopt savu somu? Vienkāršākā atbilde ir - katru dienu pirms piegāžu uzsākšanas!

Ja Tu regulāri uzturi somu tīru pēc katras piegādes, pārliecinoties, ka nav palikušas ēdiena paliekas; atstāj somu atvērtu, lai tā varētu izžūt un izvēdināties no uzkrātā tvaika -tā ir iespēja nodrošināties no nelabvēlīgu baktēriju veidošanās Tavā somā.

Aicinām noskatīties pavisam īsu video, kur demonstrēsim, kā viegli un efektīvi iztīrīt somu ikdienā.

Tev vajadzēs:

Kad veic pasūtījumu:

1. Roku dezinfektoru - Tev nākas saskarties ar ļoti daudziem cilvēkiem un pieskarties tik daudz rokturiem veicot piegādes. Lai mazinātu infekciju izpaltības risku un dažādu baktēriju nodošanu tālāk - ir laba doma regulāri mazgāt un dezifikcēt rokas. Tā Tu pasargāsi arī pats sevi.

2. Antibakteriālās mitrās salvetes - tās palīdz nodrošināt ne tikai personīgo higiēnu, bet ir lielisks palīgs, ja kaut kas izlijis. Mēs vienmēr iesakām uzglabāt paciņu ar tām Tavā somā, lai nepieciešamības gadījumā nebūtu jātērē laiks meklējot vietu, kur iegādāties salvetes .

Kad pasūtījums ir pabeigts:

1. Karsts ūdens

2. Ziepes

3. Tīrs audums vai švammīte, ja soma nosmērēta no ārpuses. Tu vari pārliecināti mazgāt savu somu kā jebkuru virsmu mājās, taču neaizmirsti arī par somas rokturiem, rāvējslēdzēju un citām somas daļām, kas bieži tiek aizskartas. Pēc somas mazgāšanas, iesakām to atstāt atvērtu - tā soma labāk izvēdināsies.

Tīru somu ieteicams uzglabāt tā, lai tā netiktu nosmērēta. Ideāla vieta soma ir labi ventilēta, sausa, droša telpa, kurā neuzturas mājdzīvnieki .