Maija vēstnesis

Visu garo rudeni un ziemu Tu esi daudz strādājis, veicis daudzas piegādes un nesis prieku katram, kas izvēlas Wolt - tagad, kad esam nonākuši mazliet klusākā sezonā - ir laiks atpūtai, ir laiks baudīt sauli un vasaru, lai būtu gatavs nākamajai aktīvai sezonai.

Visu šo laiku arī mēs esam bijuši Tev līdzās, un ļoti ceram, ka Tev patīk tas, ko esam paveikuši. Lai mūsu platforma būtu vēl labāka Tev.

Mūsu maija Vēstnesī vēlamies atgādināt par labajām un vērtīgajām iespējām, kas lietošanā nonākušas pēdējo mēnešu laikā un palīdz Tev kļūt vēl veiksmīgākam.

Tavas lietotnes pašapkalpošanās serviss

Vai esi pamanījies, ka vēl vairāk esam uzlabojuši, gan papildinājuši lietotnes pašapkalpošanās sadaļu? Izvēlies lietotnē ATBALSTS un seko nākamajām norādēm, lai saņemtu vajadzīgo palīdzību vai atbalstu.

Palīdzība ar pašreizējo uzdevumu - šī sadaļa Tev visātrākajā vēidā palīdzēs atrisināt visu, kas ar to saistīts. Ja tomēr neizdosies atrast vajadzīgo - Tev palīdzēs mūsu Atbalsta komanda - viņi vienmēr ir līdzās.

Mans profils - ir sadaļa, kur Tu vari viegli nomainīt bankas kontu, e-pasta adresi vai tālruņa numuru. Tāpat mainīt piegādes pilsētu vai transporta līdzekli.

Wolt aprīkojums - te ir iespēja gan pasūtīt, gan pieteikt aprīkojuma maiņu un atgriešanu kā arī saņemt atbildes

Wolt Partner mājas lapa - nodrošinās tiešu izeju uz svarīgu un Tev vajadzīgu informāciju

Cits - ir sadaļa, kur ievietota informācija uz dažādiem bieži uzdotiem jautājumiem, kā arī te ir iespēja sazināties ar Operatīvo komandu, lai risinātu plašāku jautājumu klāstu. Tikai, lūdzu, vispirms pārliecinies, ka nevari lietotnē atrast vajadzīgo tēmu un atbildi - mēs būsim priecīgi sazināties, taču šeit atbildam līdz 5 darbdienām un darba laikā.

Tieši tāpēc Pašapkalpošanās serviss ir vislabākais, visātrākais risinājums Tavai veiksmīgai darbībai!

Izmaksas

Jau kādu laiku izmaksas veicam reizi nedēļā, taču pavisam nesen esam pievienojuši arī jaunu funkciju - Maksājums pēc pieprasījuma. Mēs patiešām lepojamies, ka esam varējuši iedzīvināt to, ko vēlas mūsu Kurjerpartneri. Lūdzu, ņem vērā ka Tu vari saņemt maksājumu pēc pieprasījuma ik pēc 7 dienām, kopš pēdējās izmaksas un vienā izmaksu reizē Tu vari saņemt 70% no lietotnē uzrādītās ienākumu summas.

Tērzēšana

Jaunā funkcija “Tērzēšana” piedāvā Tev papildu iespēju saziņai ar klientu. Tērzēšanas iespēja parādās jau esot tuvu klienta adresei un tiek slēgta, kad pasūtījumus ir nodots. Lūdzu,atceries, ka ar klientu Tu vari sazināties tikai ar Partner lietotnē piedāvātajām saziņas iespējām.

Un tagad vēl daži svarīgi atgādinājumi:

Izvēloties transporta līdzekli - ir jāizvēlas tam atbilstoša soma. Visiem autokurjeriem tiek nosūtīas 2 somas. Ļauj mums Tev atgādināt, ka tās paredzēta ēdienu piegādei no restorāniem - lūdzu, lieto tās - ikvienā restorānā Tev jādodas ar somu un pasūtījums janodod klientam viņa acu priekšā, izņemot pasūtījumu no somas nodošanas brīdī. Tā jārīkojas arī tad, ja somā jau ir kāds cits pasūtījums. Tu vari droši izmantot otru somu, lai sadalītu pasūtījumus, piegādātu apjomīgus pasūtījumus, taču otra soma ir arī paredzēta tam, lai Tev būtu iespēja atdalīt silto no aukstā ēdiena, dzērienus, saldētos produktus kā, piemērams, saldējumu.

Piegādes somas nodrošina ēdiena kvalitāti un temperetūru - lūdzu seko līdzi, lai soma būtu rūpīgi aizvērta, jo pat viskarstākajā vasaras dienā ēdien vienalga ātri atdziest. Ja tomēr Tev liekas, ka vari paņemt pasūtījumu bez somas - ļoti iespējams, ka turpmāk Tev restorānu partneri to neizsniegs, jo viņiem rūp kādā kvalitātē ēdiens nonāk pie klienta. Pasūtījums var netikt izsniegts arī, ja soma būs no citas platformas - lūdzu, izmanto Wolt somu:)

Aprīkojuma atgriešana

Mēs esam lepni un priecīgi par katru mūsu Kurjerpartneri, taču ļoti labi saprotam, ka šāda sadarbība bieži vien ir uz kādu noteiktu laika periodu. Ja plāno doties citos izaicinājumos, vai arī esi ieplānojis ilgāku pauzi mūsu sadarbībā (vairāk kā mēnesi), lūdzu, atceries, ka mēs sagaidam aprīkojuma atgriešanu. Ja nolemsi atjanot mūsu sadarbību - Tev būs iespēja saņemt šo aprīkojumu atpakaļ.

Pasūtījumu saņemšana veikalos.

Saņemot pasūtījumu veikalos Tev nav jālieto piegādes soma, taču turpmāk veikali lūgs Tev uzrādīt lietotni, kurā redzams konkrētā pasūtījuma informācija, kas apstiprinās to, ka esi tas, Kurjerpartneris, kuram šis uzdevums domāts.

Ieplānos savu vasaras atvaļinājumu un izbaudi to, bet lai arī veiskmīga sadarbība un uz tikšanos pavisam drīz!