Marta vēstnesis

Lieldienas tuvojas!

Šogad Lieldienas svinēsim agri - jau marta beigās un iespējams, pat tās var būt sniegotas, bet tomēr šie svētki apstiprina pilnīgu pavasara iestāšanos. Lieldienas ir harmoniski ģimenes svētki. Nevaram solīt galvu reibinošu pasūtījumu apjomu, tomēr mūsu pakalpojumi palīdz padarīt svētku svinēšanu vēl patīkamāku. No sirds novērtēsim, ja būsi gatavs kopā ar mums dāvāt prieku!

Sezonalitāte

Kā dabā, tā biznesā vērojam sezonilitāte. Wolt biznesā tas ir īpaši pamanāms. Partneri, kuri jau vairākas sezonas ir kopā ar mums, to noteikti apstipirnās, taču, ja šis būs Tavs pirmais pavasaris kopā ar Wolt, tad jo īpaši ir vērts ieklausīties par to kā sezonalitāte ietekmē mūs un kā Tu vari to izmantot savās biznesa interesēs.

Jo tuvāk pavasarim, jo arvien vairāk klientu steidzas baudīt lielisko laiku pilsētā un, protams, arī ārpus tās. Daudzi tirgotāji atver terases un gardu maltīšu baudīšana nereti pārceļas no mājās piegādātā uz kādu no terasēm. Pilnīgi atklāti - tas nenoliedzami ievieš korekcijas pasūtījumu apjomā. Mūsu biznesa labākais sabiedrotais ir vissliktākie laika apstākļi un tumšākie gada mēneši - un, tomēr, arī jaukajā laikā mūsu bizness ir veiksmīgs.

Lai balansētu pasūtījumu skaitu mūsu Kurjerpartneriem, mēs katru pavasari palēninam vai atsevišķi pat apturam jaunu Kurjerpartneru piesaisti. Mūsu komandas strādā, lai platformā ieinteresētu jaunus klientus, piesaistītu jaunus tirgotājus un pakalpojumus. Tas viss nodrošina veiksmīgu sadarbību Tev, veicot piegādes.

Atceries, ka siltajā sezonā klientu ieradumiem ir tieksme mainīties - kā piemēram:

Vakariņu laiks un attiecīgi pīķa stundas pavirzās uz vēlāku stundu;

Brīvdienās brokastot sāk ātrāk, lai jauko laiku pēc tam varētu izmantot ārpus mājas;

Ceturtdienas kļūst par “mazajām piektdienām”;

Bet ļoti aktīvi ir svētdienas vakari, kad klienti no ārpuspilsētas aktivitātēm atgriežas mājās.

Tu vienmēr vari sekot līdzi aktivitātei pilsētā savā aplikācijā. Ja saņem ziņu, ka Tavā pilsētā ir daudz pasūtījumu, tad, ja vien vari, nekavējies un dodies tiešsaistē uzreiz. Izmanto brīvdienu rītu pasūtījumus savu ienākumu palielināšanai.

Lai Tev brīnišķīgs pavasaris! Arī vasara jau nav tālu - atceries arī sev ieplānot atpūtu, lai uzņemtu spēkus un sagatavotos Wolt aktīvākajai sezonai!

Tavas Darbības Ieskats skaitļos

Mēs vēlamies Tevi nodrošināt ar dažādiem rīkiem, kas palīdz Tev būt veiksmīgam. Tāda ir ir jaunā funkcija Tavā Partner lietotnē - Darbības Ieskats. Piedāvājot plašāku ieskatu par Tavām paveiktajām piegādēm - Tev būs vieglāk saprast, kā veiksmīgāk izmantot platformu, lai palielinātu savus ienākumus. Tu redzēsi pasūtījumu apstiprināšanas reitingu, kas tiek aprēķināts, ņemot vērā Tavus apstiprinātos pasūtījumus pret kopējo Tev piedāvāto pasūtījumu skaitu! Katrs ieskats ir personalizēts tieši Tev ar mūsu ieteikumiem, kuriem, ja vēlies, vari sekot - Tava izvēle!

Lai piekļūtu jaunajai funkcijai, lūdzu, pārliecinies, vai Tavā ierīcē ir aktivizēts pēdējais atjauninājums Partner lietotnē. Pēc tam dodies uz Partner lietotnes izvēlni lai novērtētu jauno funkciju, kas atvērs Tev ieskatu Tavās nākamajās piegādēs! Pats svarīgākais - šis reitings nekā neietekmē Tavu sadarbību ar Wolt - tas tikai Tev palīdz!

Profila nodošana trešajām personām 🙅

Esam saņēmuši satraucošu skaitu gadījumu ar informāciju, ka Kurjerpartners izmanto vairākas ierīces tādējādi koplietojot/pārdodot savus profilu trešajām personām.

Šis ir ļoti svarīgs atgādinājums: Tu vari izmantot savu profilu tikai sev! Tas ir paredzēts, lai nodrošinātu datu drošību, kā arī piegādes kvalitāti.

Vairāku ierīču lietošana un to nomaiņa saprātīgā laika periodā nav aizliegta - mēs saprotam, ka aprīkojums nolietojas vai salūzt. Ja tomēr redzam, ka ir bijis pārāk daudz ierīču ļoti īsā laika periodā, rodas pamatotas aizdomas, ka ir aktīva profila koplietošana.

NEMAINI ierīces, ja vien tas nav absolūti nepieciešams.Savu profilu saglabā un lieto tikai vienā ierīcē. Pārliecinies, ka ierīce, ar kuru darbojies, kalpos Tev ilgu laiku.

Šo noteikumu neievērošana un profila koplietošana ar trešajām personān novedīs pie līguma lauzšanas, jo mēs ļoti nopietni uztveram GDPR, lai aizsargātu visas iesaistītās puses 👮

Šī mēneša ieteikumi

Paldies, ja piedalies mūsu aptaujās un pētījumos - Tavs viedoklis, domas un ieteikumi palīdz mums visiem kopā būt veiksmīgiem. Esam izsūtījuši pavasara Kurjerpartneru aptauju - būsim priecīgi par Tavu dalību!

Lūdzu, pastāvīgi atjaunini tālruņa un Partner lietotni, lai vienmēr varētu izmantot jaunāko lietotnes versiju - tas palīdzēs izvairīties no kļūdām.

Seko, lai GPS iestatījumi būtu pareizi - ja GPS iestatījumi nav pareizi un GPS izsekošana nav atļauta visu laiku, Tu vari zaudēt pasūtījumus, jo lietotne Tevi "neredz".