Apmaksas modelis Rīgā

Uzzini vairāk par apmksas modeli Rīgā

Katra pasūtījuma samaksa sastāv no pamata likmes un attāluma piemaksas.

Apmaksas modelis piedāvā reāli nobrauktās distances apmaksu ikvienam mūsu Kurjerpartnerim.

Pamata likme Rīgā iekļauj :

Pirmo 1km no tavas atrašanās vietas līdz Tirgotājam; pasūtījuma saņemšanu, pārbaudīšanu un piegādes pirmo 1km (no Tirgotāja līdz klientam).

Attāluma piemaksa:

Par distanci, kuru Tu nobrauksi pēc pirmā 1km, Tu saņemsi Attāluma piemaksu 0.04 EUR par katriem 0.1 KM

Katras nobrauktās distances apmaksa tiks veikta izmantojot optimālākā ceļa izvēli.

Pamata likme un paaugstinātās pamata likmes

Pamata likme ir 2.5 euro, taču dažādas dienas stundās, gan arī dažādās nedēļas dienās ir spēkā paaugstinātās pamata likmes.

Par piegādāto pasūtījumu Tu saņemsi pamata likmi, kāda bija spēkā brīdī, kad Tu pasūtījumu apstiprināji.

Savienotie pasūtījumi piegādes padara vēl efektīvākas un uzlabo Tavus ienākumus

Savienotie pasūtījumi nozīmē, ka vairāki pasūtījumi var tikt apvienoti vienā piegādē. Tu nopelni vairāk īsākā laikā. Par katru pasūtījumu Tu saņem pamata likmi, savukārt attāluma piemaksu, ņemot vērā distanci līdz pasūtījuma paņemšanai vai nodošanai no Tavas atrašanās vietas.

Lielie pasūtījumi

Par Lielajiem pasūtījumiem mēs saucam tādus, kuru vērtība pārsniedz 80 euro neieskaitot piegādes maksu. Tā kā daudzi lielie pasūtījumi tiek vesti uz birojiem darba laikā, Lielo pasūtījumu piegādēm mēs aicinām pieteikties tos Kurjerpartnerus, kuri pasūtījumu piegādes ir izvēlējušies kā pamatdarbu. Šī iespēja ir piemērota autokurjerpartneriem, jo tik lielu pasūtījumu pārvadāšanai ir nepieciešamas papildus somas. Tas, protams, nozīmē arī ilgāku piegādes laiku, taču par katru šādu piegādātu pasūtījumu, Lielo pasūtījumu Kurjerpratneris saņem 3 euro piemaksu papildus pamata likmei un attāluma piemaksai.

Daudzi klienti izmanto "tējas naudu" kā papildus pateicību par Tavu paveikto. Tā var būt skaidra nauda pasūtījuma nodošanas brīdī, taču aizvien vairāk klienti izvēlas Tev domāto "tējas naudu" pievienot caur aplikāciju veicot pasūtījumu. Ja esi tādu saņēmis - šī summa atsevišķi būs redzama aplikācijas "Stats" sadaļā. Tu to saņemsi 100% apmērā tuvākajā izmaksu reizē.

Tējas nauda